
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| RoHS | Compliant |
| Max Supply Voltage | 16.5 V |
| Number of Voltages Monitored | 6 |
| Watchdog Timer | No Watchdog |
| Reset | No Manual Reset |
| Type | Voltage Supervisory |
| Accuracy | 0.75 % |
| Packaging | Tube |
| Output Type | Open Drain |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
Stock: 206
Distributors
pcbx
Unit Price$11.81845
Ext.Price$11.81845
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $11.81845 | $11.81845 |
| 10 | $9.40453 | $94.04530 |
| 25 | $9.01447 | $225.36175 |
| 50 | $8.64059 | $432.02950 |
| 100 | $8.28222 | $828.22200 |
| 300 | $7.93871 | $2381.61300 |
| 500 | $7.60946 | $3804.73000 |
